Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-A505 GALAXY A50 DS 128GB White
Samsung SM-A505 GALAXY A50 DS 128GB White | ID - 97514
265.36€
519.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
4GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.4" (16.26 cm)
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009107
Избери добавки:
Цена:
265.36 €/
519.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.71€/мес.
265.36 €/
519.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
28.71€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-A505 GALAXY A50 DS 128GB White
265.36 €/
519.00 лв.
519.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-A505 GALAXY A50 DS 128GB White | |
| Процесор | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.4" (16.26 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 25 MP, f/2.0, Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | 25 MP, f/1.7, PDAF; 8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide); 5 MP, f/2.2, depth sensor; Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB,FLAC,MID,MIDI,XMF,MXMF,IMY,RTTTL,RTX,OTA |
| MP4 плейър | MP4,M4V,3GP,3G2,WMV,ASF,AVI,FLV,MKV,WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB (dedicated slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4000 mAh battery |
| Размер | 158.5 x 74.7 x 7.7 |
| Тегло, g | 166 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

