Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер D-Link 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
Рутер D-Link 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot | ID - 138799
47.00€
91.92 лв. с ДДС
Управление:
-
Стандарт:
IEEE 802.11ax/n/g/b (2.4 GHz), LTE: Cat4
Антена, тип:
2x cellular internal antennas, 1x Wi-Fi internal antenna
Слот за карти:
1x Nano SIM card slot (4FF)
Сигурност:
WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2, WPS (Wi-Fi Protected Setup)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018201
Избери добавки:
Цена:
47.00 €/
91.92 лв.
Не ти достигат още 106.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
47.00 €/
91.92 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
48 вноски по 1.47 €(0.75€)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
Бърза поръчка по телефон:
Рутер D-Link 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
47.00 €/
91.92 лв.
91.92 лв.
|
|
| Управление | - |
| Стандарт | IEEE 802.11ax/n/g/b (2.4 GHz), LTE: Cat4 |
| Антена, тип | 2x cellular internal antennas, 1x Wi-Fi internal antenna |
| Слот за карти | 1x Nano SIM card slot (4FF) |
| Сигурност | WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2, WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Размери, mm | 103 x 63 x 13.35 mm |
| Мобилна мрежа | 4G |
| Брой портове WAN (скорост) | - |
| Брой портове LAN (скорост) | - |
| Портове USB | 1x USB 2.0 Type-C |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | - |
| Скорост, Mbps | 2.4GHz up to 286.8 Mbps@TX and 229.4Mbps@RX; LTE Mode: Downlink - 150 Mbps, Uplink - 50 Mbps |
| QoS | - |
| Защитна стена | IP/MAC Address Filtering |
| Други | Battery Capacity: 3000 mAh |
| Тегло, g | 102 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
Сигурност:
AES for Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), 802.1X, RADIUS AAA, 802.11r and 802.11i.
USB портове:
1x USB 3.0 Type A host port, 1 integrated Micro-USB console port
WLAN стандарт:
802.11ac
Интегрирани WAN портове:
2х10/100/1000Base-T
Модулни LAN портове:
4x10/100/1000Base-T
-5%
664.00 €
629.00 €
1,230.22 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




