Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Преносим тъчскрийн монитор Verbatim PMT-15 15.6" FHD 1080p, метален, черен
Преносим тъчскрийн монитор Verbatim PMT-15 15.6" FHD 1080p, метален, черен | ID - 113416
189.00€
369.65 лв. с ДДС
Технология:
LED
Тип матрица:
IPS
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
10-point multi-touch with G+G technology
Стандарт:
Low blue light
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:PMT-15
Избери добавки:
Цена:
189.00 €/
369.65 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
189.00 €/
369.65 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Преносим тъчскрийн монитор Verbatim PMT-15 15.6" FHD 1080p, метален, черен
189.00 €/
369.65 лв.
369.65 лв.
|
|
| Технология | LED |
| Тип матрица | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | 10-point multi-touch with G+G technology |
| Стандарт | Low blue light |
| Други | 3.5 mm Audio jack |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| HDMI | HDMI |
| Размер на екрана, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.05975 x 0.17925 mm |
| Време за реакция, ms | 6ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 800:1 |
| Динамичен контраст | 800:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 60Hz |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 35.7 x (0.6)1.2 x 21.5 cm |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| USB-C | 2 USB-C (supporting DisplayPort Alt Mode) |
| USB хъб | 1 USB-A 2.0 |
| Наклон | 0° ~ 85° |
| Рамка | Aluminium |
| Енергиен клас | A |
| Консумация, kWh/1000h | 8 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





