Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Philips Evnia 32M2C5500W
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Philips Evnia 32M2C5500W | ID - 128255
353.30€
690.99 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
31.5" (80.01 cm)
Резолюция:
2560x1440
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
240Hz
Време за реакция, ms:
1ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015029
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160)
824.00 €
Монитор Dell SE2426H
114.00 €
Монитор LG 34U511A-B
264.00 €
Монитор Samsung S24H650FDU
79.00 €
Монитор Verbatim PMT-17-4K Portable Touchscreen Monitor 17.3" 4K Ultra HD Metal Housing
349.00 €
Монитор Philips 27E2N1110
114.00 €
Монитор Fujitsu B24-8 TS Pro
59.00 €
Монитор Philips 242S1AE
100.00 €
Philips Evnia 32M2C5500W
353.30 €/
690.99 лв.
690.99 лв.
Техническа характеристика на Philips Evnia 32M2C5500W, 32M2C5500W/00 |
|
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Яркост, cd/m2 | 500cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.0 x 25.0 x 52.0 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Стандарт | CB, FCC Class B, ICES-003, CCC, CECP, CEL |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Технология | WLED |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 4 USB-A 3.2, USB-B |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Други | FlickerFree, Low Blue Light |
| Цвят | Dark Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

