Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160)
Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160) | ID - 137873
1229.00€
2,403.72 лв. с ДДС
Технология:
DLED
Тип матрица:
IPS
Резолюция:
3840x2160
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
ENERGY STAR Certified, EPEAT Silver, RoHS, EU Energy, Efficiency Level (Level-F), TUV Low Blue Light (Hardware solution), TUV Rheinland, Flicker Free
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017376
Избери добавки:
Цена:
1229.00 €/
2,403.72 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1229.00 €/
2,403.72 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160)
1229.00 €/
2,403.72 лв.
2,403.72 лв.
Техническа характеристика на Монитор Lenovo ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160), 64ACGAT1EK |
|
| Технология | DLED |
| Тип матрица | IPS |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | ENERGY STAR Certified, EPEAT Silver, RoHS, EU Energy, Efficiency Level (Level-F), TUV Low Blue Light (Hardware solution), TUV Rheinland, Flicker Free |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Ethernet (RJ-45) порт | 1 RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 64.5" (163.83 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.372x0.372 mm |
| Време за реакция, ms | 8ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | Speakers 10Wx2 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 12.6 x 84.7 cm |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | 1 USB-C (DP 1.4 Alt Mode HBR3) |
| USB хъб | 4 USB-A, 1 USB-C, 1 USB-B, 1 USB-C (96W PD3.1) |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100kWh |
| Smart OS | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)







