Philips Evnia 27M2N3200NF | ID - 130929
В наличност
  5 / 5
Технология: WLED
Резолюция: 1920x1080
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black/Grey
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Philips Evnia 27M2N3200NF
Технология WLED
Резолюция 1920x1080
Сензорен дисплей -
Цвят Black/Grey
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Разстояние м/у точките, mm 0.3114 x 0.3114 mm
Време за реакция, ms 4ms
Честота на опресняване, Hz 144Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Динамичен контраст Mega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители -
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 60.9 x 27.4 x 51.3 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm