Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Samsung 37FG750 37" VA Odyssey G7 G75F Curved 1000R 4K 165Hz 3840x2160 1ms 60Hz DP HDMI Black
Монитор Samsung 37FG750 37" VA Odyssey G7 G75F Curved 1000R 4K 165Hz 3840x2160 1ms 60Hz DP HDMI Black | ID - 138314
699.00€
1,367.13 лв. с ДДС
Тип матрица:
VA
Резолюция:
3840x2160
Сензорен дисплей:
-
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017817
Избери добавки:
Цена:
699.00 €/
1,367.13 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
699.00 €/
1,367.13 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Samsung 37FG750 37" VA Odyssey G7 G75F Curved 1000R 4K 165Hz 3840x2160 1ms 60Hz DP HDMI Black
699.00 €/
1,367.13 лв.
1,367.13 лв.
Техническа характеристика на Монитор Samsung 37FG750 37" VA Odyssey G7 G75F Curved 1000R 4K 165Hz 3840x2160 1ms 60Hz DP HDMI Black, LS37FG750EUXEN |
|
| Тип матрица | VA |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Сензорен дисплей | - |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 37" (94 cm) |
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.6 x 30.3 x 67.4 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 39 kWh |
| Smart OS | - |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




