Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Philips Evnia 49M2C8900
Монитор Philips Evnia 49M2C8900 | ID - 138772
899.00€
1,758.29 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
48.8" (123.95 cm)
Резолюция:
5120x1440
Дисплей, тип:
Anti-Glare
Вид на екрана:
Curved 1800R
Честота на опресняване, Hz:
240Hz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018188
Избери добавки:
Цена:
899.00 €/
1,758.29 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
899.00 €/
1,758.29 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €78.15 (13 x 152.85 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
97.27€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Philips Evnia 49M2C8900
899.00 €/
1,758.29 лв.
1,758.29 лв.
Техническа характеристика на Монитор Philips Evnia 49M2C8900, 49M2C8900/00 |
|
| Размер на екрана, inch | 48.8" (123.95 cm) |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.233 x 0.233 mm |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 – 388 kHz/48 – 240 Hz |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 119.5 x 35.9 x 54.4 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | 7.5W x4 + DTS |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 65 kWh |
| Smart OS | - |
| Технология | QD-OLED |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB Type-C (DisplayPort Alternate & 15W PD) |
| USB хъб | 4 USB3.2 |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Други | Ambiglow; HDR400 TrueBlack, FlickerFree, Low Blue Mode; Headphone out |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









