LG 34GX90SA-W | ID - 132688
В наличност
  5 / 5
Технология: OLED
Резолюция: 3440x1440
Сензорен дисплей: -
Цвят: White
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 34GX90SA-W
Технология OLED
Резолюция 3440x1440
Сензорен дисплей -
Цвят White
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI HDMI
Ethernet (RJ-45) порт RJ-45
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 800R
Широкоекранен 21:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 0.03ms
Честота на опресняване, Hz 240Hz
Яркост, cd/m2 275cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители 7W x2
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 78.4 x 29.1 x 47.0 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация FreeSync Premium, G-Sync Compatible
Последователно свързване -
USB-C USB-C (PD 65W)