Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS
Монитор Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS | ID - 137875
408.00€
429.00€
/ 797.98 лв. с ДДС
-5%
Технология:
WLED
Тип матрица:
IPS
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017378
Избери добавки:
Цена:
429.00 €
408.00 €/
797.98 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
429.00 €
408.00 €/
797.98 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS
429.00
€
408.00 €/
797.98 лв.
797.98 лв.
Техническа характеристика на Монитор Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS, 63D3GAT1EU |
|
| Технология | WLED |
| Тип матрица | IPS |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.273 x 0.273 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 23.5 x 60.0 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB-A 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Smart OS | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









