Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор AOC AG326UZD2
Монитор AOC AG326UZD2 | ID - 136231
1054.00€
2,061.44 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
31.5" (80.01 cm)
Резолюция:
3840x2160
Дисплей, тип:
Anti-Glare
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
250Hz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015736
Избери добавки:
Цена:
1054.00 €/
2,061.44 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1054.00 €/
2,061.44 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор AOC AG326UZD2
1054.00 €/
2,061.44 лв.
2,061.44 лв.
Техническа характеристика на Монитор AOC AG326UZD2, AG326UZD2 |
|
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 250Hz |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | OLED |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.7 x 31.6 x 48.5 (63.5) cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | 8W x2 |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Smart OS | - |
| Технология | QD-OLED |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | -16° ~ 16° |
| Вертикално завъртане | -91° ~ 91° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






