Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Мишка Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse - BLACK - EMEA | ID - 103060
129.87€
254.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Logitech Unifying Receiver or via Bluetooth, Rechargeable Li-Po 500 mAh battery
Други:
Confortable; Wireless range 10 m; Pair your mouse with up to three devices and switch between them with the touch of an Easy-Switch button; USB-C charging cable (USB-A to USB-C)
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010772
Избери добавки:
Цена:
129.87 €/
254.00 лв.
Не ти достигат още 23.13€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
14.05€/мес.
129.87 €/
254.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
14.05€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Мишка Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse - BLACK - EMEA
129.87 €/
254.00 лв.
254.00 лв.
| Техническа характеристика на Мишка Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse - BLACK - EMEA | |
| Интерфейс | Logitech Unifying Receiver or via Bluetooth, Rechargeable Li-Po 500 mAh battery |
| Други | Confortable; Wireless range 10 m; Pair your mouse with up to three devices and switch between them with the touch of an Easy-Switch button; USB-C charging cable (USB-A to USB-C) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Advanced 2.4 GHz wireless technology |
| Размер | Mouse - 84.3 x 124.9 x 51 mm; USB Receiver - 18.4 x 14.4 x 6.6 mm |
| Тегло, g | 141 g |
| Подсветка | - |
| Резолюция, dpi | 200 - 4000 dpi (can be set in increments of 50 dpi) |
| Сензор, тип | Laser, Darkfield high precision |
| Брой бутони | 7 |
| Програмируеми бутони | - |
Свързани продукти
Процесор:
2x Intel Xeon 24-Core Gold 6262 1900MHz 33MB
RAM памет:
128GB RDIMM DDR4
Хард диск:
No storage SAS 3.5"
Гаранция:
12 месеца
-10%
2,134.00 €
1,917.00 €
3,749.33 лв.
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

