Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Мишка Dell Pro Mouse - MS300 | ID - 130504
19.43€
38.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Други:
OS Required: Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015320
Избери добавки:
Цена:
19.43 €/
38.00 лв.
Не ти достигат още 133.57€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
19.43 €/
38.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мишка Dell Pro Mouse - MS300
19.43 €/
38.00 лв.
38.00 лв.
| Техническа характеристика на Мишка Dell Pro Mouse - MS300 | |
| Интерфейс | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Други | OS Required: Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Размер | 61.96 x 115.32 x 38.8 mm |
| Тегло, g | 65 g |
| Подсветка | - |
| Резолюция, dpi | Adjustable at 1000, 1600 (default), 2400 and 4000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | Yes- 1 programmable button |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




