Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724 | ID - 129784
123.00€
134.00€
/ 240.57 лв. с ДДС
-8%
Процесор:
Intel Core i5, 6300U 2400MHz 3MB 2 cores, 4 threads
RAM памет:
4096MB LPDDR3
Хард диск:
128GB M.2 NVMe SSD
Видео карта:
Intel HD Graphics 520 Intel® HD Graphics 520
Дисплей:
12.3"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80123394
Избери добавки:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-X526 Galaxy Tab S10 FE 5G 10.9" 8GB RAM 128GB Grey
510.78 €
Samsung SM-X820 Galaxy Tab S10+ WIFI 12.4"
868.17 €
Apple 11-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB - Silver
906.01 €
Asus Zenpad Z300CNL-6A035A-LTE
264.34 €
Samsung Tablet SM-T835 Galaxy Tab S4
714.79 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
174.00 €
Huawei MatePad 10.4"
347.17 €
Samsung Tablet SM-T395 Galaxy Tab Active (LTE) with PEN
408.01 €
Microsoft Surface Pro 4 Model 1724
134.00
€
123.00 €/
240.57 лв.
240.57 лв.
| Техническа характеристика на Microsoft Surface Pro 4 Model 1724 | |
| Процесор | Intel Core i5, 6300U 2400MHz 3MB 2 cores, 4 threads |
| RAM памет | 4096MB LPDDR3, максимална поддържана 32 GB DDR4-2133, LPDDR3-1866, DDR3L-1600 |
| Хард диск | 128GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 Intel® HD Graphics 520 |
| Дисплей | 12.3" |
| Резолюция | 2736x1824 3:2 |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Други | Camera Mini DisplayPort IPS Touchscreen |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

