Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-355 incl. stand
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-355 incl. stand | ID - 138585
2528.00€
2669.00€
/ 4,944.34 лв. с ДДС
-5%
RAM памет:
128GB (Physcial memory 2GB); Expansion slot : No
Твърд диск, GB:
500GB (Encrypted)
Мрежа:
Ethernet: IEEE802.3ab(1000base-T), IEEE802.3u(100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T) Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b
Медия, тип:
Different types of paper
Медия, g/m2:
n/a
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018088
Избери добавки:
Цена:
2669.00 €
2528.00 €/
4,944.34 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
2669.00 €
2528.00 €/
4,944.34 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-355 incl. stand
2669.00
€
2528.00 €/
4,944.34 лв.
4,944.34 лв.
Техническа характеристика на Мастилоструен принтер Canon imagePROGRAF TM-355 incl. stand, 6244C003AA |
|
| RAM памет | 128GB (Physcial memory 2GB); Expansion slot : No |
| Твърд диск, GB | 500GB (Encrypted) |
| Мрежа | Ethernet: IEEE802.3ab(1000base-T), IEEE802.3u(100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T) Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b |
| Медия, тип | Different types of paper |
| Медия, g/m2 | n/a |
| Консумативи | Ink Tank: M:PFI-321(300ml) / PFI-121(130ml), MBK/BK/C/Y:PFI-320(300ml) / PFI-120(130ml) Print Head: PF-06 Cutter Blade: CT-08 Maintenance Cartridge: MC-31 |
| Съвместими операционни системи | 32 Bit: Windows7 / 8.1 / 10; 64 Bit: Windows 7 / 8.1 / 10 / 11, Windows Server 2008R2, 2012, 2012R2, 2016, 2019, 2022; Apple Macintosh: macOS 10.15.7~macOS 13 |
| Технология на печат | Canon Bubblejet on Demand 6 colours integrated type (6 chips per print head x 1 print head) |
| Медия, подаване | Roll Paper : One Roll, Upper-loading, Front Output Cut Sheet : Upper-loading, Front Output (Manual feed using media locking lever) |
| Интерфейс | USB A Port: USB Memory (Direct Print), USB B Port: Hi-Speed USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | Main unit with stand 1285 x 885 x 1060 mm (Operation panel is not tilted up/Basket Opened) 1285 x 756 x 1060 mm (Operation panel is not tilted up/Basket Closed) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Модел, размер /mm/ | 914 mm (36") |
| Медия, формат | B2, B1, A1, A0, B4, A3, A3+, A2 |
| Разд. способност | 2400 x 1200 dpi |
| Скорост, sec | CAD Drawing: Plain paper (A1) 0:17 (Fast Economy Mode) 3.2ppm Plain paper (A0) 0:32(Fast Economy Mode) 0:41 (Fast) 1:08 (Standard); Poster: Plain paper (A0) 0:37 (Fast Economy Mode) 0:43 (Fast) 1:18 (Standard) |
| Мастило, тип | 5 colour MBK/BK/C/M/Y |
| Брой печатащи касети | 5 colours MBK/BK/C/M/Y |
| Точност на линията | ±0.1 % or less |
| Дължина на разпечатките (ролка), m | Min. Printable Length: Roll paper: 203.2mm, Cut sheet: 279.4mm; Max. Printable Length: Roll paper: 18m (varies according to the OS and application) Cut sheet:1.6m |
| Ширина на разпечатките (ролка), mm | Roll paper: 203.2 - 917mm, Cut sheet: 203.2 - 917mm |
| Медия, дебелина | 0.07mm - 0.8mm |
| Рязане на хартията | yes |
| Размер на капката | 5 pl |
| Минимална дебелина на линията (гарантирана) | n/a |
| Прогр. език | HP-GL/2, HP RTL, PDF (Ver. 1.7), JPEG (Ver. JFIF 1.02), CALS G4 (submission via FTP only) |
Свързани продукти
Подобни продукти
RAM памет:
128GB (Physcial memory 2GB); Expansion slot : No
Диск:
500GB (Encrypted)
Мрежа:
Ethernet: IEEE802.3ab(1000base-T), IEEE802.3u(100BASE-TX)/IEEE802.3 (10BASE-T); Wireless LAN: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b
Медия, тип:
Different types of paper
Медия, g/m2:
n/a
-5%
1,299.00 €
1,230.00 €
2,405.67 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

