Монитор LG 34WP65CP-B | ID - 111275
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 3440x1440
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Монитор LG 34WP65CP-B
Технология LED
Резолюция 3440x1440
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved
Широкоекранен 21:9
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
Честота на опресняване, Hz 160Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители 7W x2, MaxxAudio
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 80.9 x 26.0 x 56.8 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация AMD FreeSync Premium
Последователно свързване -
USB-C -
USB хъб -
Наклон -5° ~ 15°
Хоризонтално завъртане -
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 110 mm