LG 27TQ615S-PZ | ID - 117749
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Сензорен дисплей: -
Стандарт: CE, Erp
Други: CI Slot, Audio out
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 27TQ615S-PZ
Технология LED
Резолюция 1920x1080
Сензорен дисплей -
Стандарт CE, Erp
Други CI Slot, Audio out
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт RJ-45, WiFi, Bluetooth
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 14ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 250cd/m2
Динамичен контраст Mega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер DVB-T2/C /S2
Вградени говорители 5W x2, AI Sound
DVI -
Display port -
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.2 x 15.3 x 42.3 cm
VESA размер, mm 75 x 75 mm