LG 27GS85Q-B | ID - 132685
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Гаранция: 12 месеца
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 27GS85Q-B
Технология LED
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата NanoIPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 1ms
Честота на опресняване, Hz 240Hz
Яркост, cd/m2 450cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители -
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.4 x 25.0 x 58.1 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible
Последователно свързване -
USB-C -
USB хъб 2 USB
Наклон -8 ~ 15
Вертикално завъртане Pivot
Регулиране на височина 110 mm