Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 24BK550Y-I
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор LG 24BK550Y-I | ID - 100114
176.91€
346.01 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
UL(cUL), TUV-Ergo, EPA, ISO 9241-307, RoHS, Reach, FCC-B, EPEAT, TCO, CB, TAA Compliant, TUV-GS PVC-Free
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009956
Избери добавки:
Монитор LG 24BK550Y-I
176.91 €/
346.01 лв.
346.01 лв.
| Техническа характеристика на Монитор LG 24BK550Y-I | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | UL(cUL), TUV-Ergo, EPA, ISO 9241-307, RoHS, Reach, FCC-B, EPEAT, TCO, CB, TAA Compliant, TUV-GS PVC-Free |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Честота H/ V | 30 - 83kHz/56 - 75Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | yes |
| DVI | yes |
| Display port | Display port |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.3 x 23.8 x 38.3 |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB 2.0 (1 up 2 down) |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




