Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 22MB67PY-B
Монитор LG 22MB67PY-B | ID - 57567
149.81€
293.00 лв. с ДДС
3D:
-
Технология:
LED
Резолюция:
1680x1050
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
EPA Energy Star 6.0, TCO6.0
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000847
Избери добавки:
Цена:
149.81 €/
293.00 лв.
Не ти достигат още 3.19€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
16.21€/мес.
149.81 €/
293.00 лв.
цена с ДДС
Монитор LG 22MB67PY-B
149.81 €/
293.00 лв.
293.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор LG 22MB67PY-B | |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1680x1050 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | EPA Energy Star 6.0, TCO6.0 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | - |
| Размер на екрана, inch | 22" (55.88 cm) |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.282 x 0.282 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 176 / 170 |
| Честота H/ V | 30 - 83 kHz / 56 - 75 Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 2 x 1 W, Stereo |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | D-Sub |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 50.6 x 23.9 x 36.5 |
| USB | USB |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

