Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Lexmark MX622ade Mono A4 Laser MFP + Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge 6
Lexmark MX622ade Mono A4 Laser MFP + Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge 6 | ID - 110376
849.77€
1,662.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), Rear USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), One Internal Card Slot
RAM памет:
Standard: 2048 MB / Maximum: 2048 MB; HD - Option Available
Дисплей:
Lexmark e-Task 17.8 cm colour touch screen with audible feedback
Безжична карта:
Optional (Marknet N8372 WiFi)
Цвят:
Grey-Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011996
Избери добавки:
Цена:
849.77 €/
1,662.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
91.95€/мес.
849.77 €/
1,662.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
91.95€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Lexmark MX622ade Mono A4 Laser MFP + Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge 6
849.77 €/
1,662.01 лв.
1,662.01 лв.
| Техническа характеристика на Lexmark MX622ade Mono A4 Laser MFP + Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge 6 | |
| Интерфейс | Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), Rear USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), One Internal Card Slot |
| RAM памет | Standard: 2048 MB / Maximum: 2048 MB; HD - Option Available |
| Дисплей | Lexmark e-Task 17.8 cm colour touch screen with audible feedback |
| Безжична карта | Optional (Marknet N8372 WiFi) |
| Цвят | Grey-Black |
| Двустранен печат | Automatic |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Размер | 489 x 477 x 545 |
| Медия, тип | Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Transparencies, Envelopes |
| Медия, размер | A6, Oficio, 7 3/4 Envelope, 9 Envelope, JIS-B5, A4, Legal, A5, Letter, Statement, Executive, Universal, DL Envelope, Folio, 10 Envelope |
| Медия, g/m2 | 60 - 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: 650 pages (75 g); Maximum: 2 300 pages (75 g) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Standard: 250 pages (75 g); Maximum: 250 pages (75 g) |
| Консумативи | 15 000 -page High Yield Cartridge, 6 000 -page Cartridge, 20 000 -page Extra High Yield Cartridge, 25 000 -page Ultra High Yield Cartridge |
| Натоварване, стр./месец | 175 000 ppm max; Recommended monthly page volume: 2 000 - 20 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X; Windows; Novell NetWare; Linux; UNIX; Citrix |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan (Color, Network), Fax |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 47 ppm (A4), 24 spm (A4, Duplex); FPOT: As fast as 6 seconds |
| Принтер резолюция | Black: 1200 x 1200 dpi, 2400 Image Quality, 600 x 600 dpi, 1200 Image Quality |
| Скенер, тип | Flatbed with ADF; CCD Technology |
| Скенер резолюция | 1200 x 600 ppi (black), 600 x 600 ppi (color) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan Destinations: e-mail, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), USB or Network connected computer, USB Flash drive, FTP; File Formats: XPS, TIFF, Highly compressed PDF, Archival PDF (A-1a, A-1b), Secure PDF, Searchable PDF, PDF, JPEG, JPG |
| Копир скорост черно, копия/мин | 47 cpm (A4), 24 spm (A4, Duplex); FCOT: As fast as 6 seconds |
| Копир резолюция | 1200 x 600 ppi (black), 600 x 600 ppi (color) |
| Мащабиране | 25 to 400% |
| Факс, тип | ITU T.30, V.34 Half-Duplex |
| Факс резолюция | - |
| Скорост на модема | 33.6 Kbps |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| ADF | 100-sheet ADF, DADF (single pass Duplex) |
| Максимален размер на сканираната област, mm | 215.9 x 355.6 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

