Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 | ID - 92985
2511.98€
4,913.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8565U 1.80 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2133MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 620
Сензорен дисплей:
Touch Screen
Безжична карта:
WLAN ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007409
Избери добавки:
Цена:
2511.98 €/
4,913.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
271.80€/мес.
2511.98 €/
4,913.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4
2511.98 €/
4,913.01 лв.
4,913.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 | |
| Процесор | Intel Core i7-8565U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2133MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| Безжична карта | WLAN ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.36 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Dolby Atmos Speaker System, 4 x 360-degree Microphones |
| 3G | - |
| 4G/LTE | WWAN |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB3.1 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio (Headphone and Microphone Combo Jack) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | yes |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell |
| Памет, слотове | - |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.3 x 21.8 x 1.6 |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | yes |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

