Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad T15p
Лаптоп Lenovo ThinkPad T15p | ID - 103660
2420.46€
4,734.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10750H 2.60 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32GB 2933MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX201 11ax
OS:
Windows 10 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010881
Избери добавки:
Цена:
2420.46 €/
4,734.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
261.89€/мес.
2420.46 €/
4,734.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad T15p
2420.46 €/
4,734.01 лв.
4,734.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad T15p | |
| Процесор | Intel Core i7-10750H 2.60 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32GB 2933MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX201 11ax |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.07 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 2W speakers with Dolby Audio speaker system |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB3.2 Gen1 (1x Always On), 1 USB-C 3.2 Gen2 / Thunderbolt 3 (power delivery and DisplayPort) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | audio combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Compatible with USB 3.0 & USB-C docking solutions |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p&IR Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-Cell , up to 12.1hrs (68Whr) |
| Памет, слотове | up to 64GB |
| Сигурност | security keyhole |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.7 x 25.0 x 2.3 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 3GB |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

