Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad T15 G2
Лаптоп Lenovo ThinkPad T15 G2 | ID - 100110
1690.84€
3,307.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz
Видео карта:
Intel Iris Xe Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel AX210 11ax, 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009952
Избери добавки:
Цена:
1690.84 €/
3,307.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
182.95€/мес.
1690.84 €/
3,307.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad T15 G2
1690.84 €/
3,307.00 лв.
3,307.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad T15 G2 | |
| Процесор | Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel AX210 11ax, 2x2 |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.75 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 2W speakers with Dolby Audio speaker system, Dual array far-field mics |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | 1 side docking connector |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p&IR Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 cell battery, Up to 12hrs (57Whr) |
| Памет, слотове | Up to 48GB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.6 x 24.8 x 1.9 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

