Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s G3
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s G3 | ID - 107628
1498.09€
2,930.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1240P 3.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 Wi-Fi
OS:
Windows 11 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011541
Избери добавки:
Цена:
1498.09 €/
2,930.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
162.09€/мес.
1498.09 €/
2,930.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s G3
1498.09 €/
2,930.01 лв.
2,930.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s G3 | |
| Процесор | Intel Core i5-1240P 3.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.21 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1x M.2 2280 PCIe Gen 4x4 slot, supports M.2 2242/2280 SSD |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| HDMI порт | 1x HDMI, up to 4K/60Hz |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) |
| Аудио портове | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USB-C |
| Четец за карти | 1x Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR & FHD 1080p hybrid, with privacy shutter, fixed focus |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell, Integrated Li-Polymer 57Wh battery, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr) with 65W AC adapter |
| Памет, слотове | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Чипсет | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Сигурност | Security Chip: Discrete TPM 2.0, TCG certified; Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.8 x 22.7 x 1.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | yes |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | carbon fiber hybrid (top), aluminium (bottom) |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

