Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad P52
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad P52 | ID - 81112
2470.56€
4,832.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Xeon E-2176M 2.70 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32768MB 2400MHz (2x16GB)
Видео карта:
NVIDIA Quadro P2000
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN Ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005455
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP ProBook 640 G1
179.46 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1
414.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840r G4
149.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Burgundy
409.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7320
339.00 €
Лаптоп HP ProBook 430 G7
219.00 €
Dell Latitude 3550
1,215.34 €
Лаптоп Dell Latitude 3550
644.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad P52
2470.56 €/
4,832.00 лв.
4,832.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad P52 | |
| Процесор | Intel Xeon E-2176M 2.70 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32768MB 2400MHz (2x16GB) |
| Видео карта | NVIDIA Quadro P2000 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN Ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.45 kg |
| Процесор, серия | Intel Xeon |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC3286 codec, stereo speakers, 2W x 2, Dolby Audio Premium |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.1 Gen 1 (one Always On) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | Mini DisplayPort 1.4 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 Cell |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 SO-DIMM slots, 2 free slots available |
| Мрежа | Intel Ethernet Connection I219-LM |
| Bluetooth | Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




