Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad P52
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad P52 | ID - 76445
2469.03€
4,829.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8850H 2.60 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
16384MB 2400MHz (2x8GB)
Видео карта:
NVIDIA Quadro P1000
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN Ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004834
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7330 2-in-1
1,074.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
249.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп DELL Latitude 7490
254.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T495
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (Intel)
554.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 1 (Intel)
279.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X390
304.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad P52
2469.03 €/
4,829.00 лв.
4,829.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad P52 | |
| Процесор | Intel Core i7-8850H 2.60 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2400MHz (2x8GB) |
| Видео карта | NVIDIA Quadro P1000 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN Ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.45 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 15.6" ( 39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC3286 codec, stereo speakers, 2W x 2, Dolby Audio Premium |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.1 Gen 1 (one Always On) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | Mini DisplayPort 1.4 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 Cell |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 SO-DIMM slots, 2 free slots available |
| Мрежа | Intel Ethernet Connection I219-LM |
| Bluetooth | Bluetooth |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




