Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad P15 G1
Лаптоп Lenovo ThinkPad P15 G1 | ID - 97564
3048.83€
5,962.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-10875H 2.30 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
32GB 2933MHz (2x16GB)
Видео карта:
NVIDIA Quadro T2000
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009138
Избери добавки:
Цена:
3048.83 €/
5,962.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
329.88€/мес.
3048.83 €/
5,962.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad P15 G1
3048.83 €/
5,962.99 лв.
5,962.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad P15 G1 | |
| Процесор | Intel Core i7-10875H 2.30 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 32GB 2933MHz (2x16GB) |
| Видео карта | NVIDIA Quadro T2000 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.74 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB(2x1TB) |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 2W stereo speakers with Dolby Atmos |
| 4G/LTE | WWAN |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C (power delivery and DisplayPort), 2 USB 3.2 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (power delivery and DisplayPort), 2 USB-A 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 audio combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Compatible with Thunderbolt 3, Side Mechanical dock and USB 3.0 & USB-C docking solutions |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR&HD Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell |
| Памет, слотове | up to 128GB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 37.5 x 25.2 x 3.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 4GB |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

