Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad E470 Intel Core i3-7100U (2.40 GHz
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad E470 Intel Core i3-7100U (2.40 GHz | ID - 64727
709.16€
1,387.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-7100U 2.40 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096MB 2133MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 520
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WLAN Ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003402
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Dell Latitude 5455
963.27 €
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE
831.36 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
309.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
354.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel)
369.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
249.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5290
199.00 €
HP EliteBook X Flip G1i AI 14" Glacier Silver
3,513.09 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E470 Intel Core i3-7100U (2.40 GHz
709.16 €/
1,387.00 лв.
1,387.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad E470 Intel Core i3-7100U (2.40 GHz | |
| Процесор | Intel Core i3-7100U 2.40 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2133MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 520 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WLAN Ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 500GB 7.2krpm |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1366x768 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Dolby Audio Premium, 2 stereo speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3.0, 1 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 1.4 |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Combo audio/microphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD Cam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




