Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 SFF Intel Core i3-14100 (up to 4.7GHz
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 SFF Intel Core i3-14100 (up to 4.7GHz | ID - 127274
503.11€
984.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-13100 3.40 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz (1x16GB)
OS:
Free DOS
Други:
Discrete TPM 2.0, TCG certified, Kensington Security Slot
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014877
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Lenovo ThinkCentre M83
55.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G2 DM
115.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G7 SFF
447.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge E73
62.00 €
Компютър HP Compaq Elite 8200SFF
53.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M91p
46.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
335.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7090
453.00 €
Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 SFF Intel Core i3-14100 (up to 4.7GHz
503.11 €/
984.00 лв.
984.00 лв.
| Техническа характеристика на Lenovo ThinkCentre neo 50s G5 SFF Intel Core i3-14100 (up to 4.7GHz | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-13100 3.40 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Free DOS |
| Други | Discrete TPM 2.0, TCG certified, Kensington Security Slot |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22280PCIe4.0x4NVMeOpal2.0 |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| M.2 слот | 2 M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 1 USB-C with 15W charging, 6 USB-A one supports Smart Power On |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3.0 x16, low-profile, 1 PCIe 3.0 x1, low-profile |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1 microphone (3.5mm), 1 line-out (3.5mm) |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | 3-in-1 Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Чипсет | Intel B760 Chipset |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Calliope Keyboard, Black, Bulgarian, USB Calliope Mouse, Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 34.0 x 29.1 x 9.3 cm |
| Мрежа | Integrated 100/1000M |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




