LG 27U631A-B | ID - 129493
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 2560x1440
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 27U631A-B
Технология LED
Резолюция 2560x1440
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Разстояние м/у точките, mm 0.2331 x 0.2331 mm
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 250cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178/178
Тунер -
Вградени говорители -
DVI -
Display port -
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.3 x 21.5 x 45.5 cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Тип синхронизация Standard
Последователно свързване -
USB-C 1 USB Type-C (PD 15W)