Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Lenovo ThinkCentre Neo 50a G4 AIO Intel Core i7-13700H (up to 5GHz
Lenovo ThinkCentre Neo 50a G4 AIO Intel Core i7-13700H (up to 5GHz | ID - 118290
754.67€
1,476.01 лв. с ДДС
Монитор:
23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG
Процесор:
Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB 5200MHz (1x16GB)
OS:
Free DOS
Други:
Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013555
Избери добавки:
Цена:
754.67 €/
1,476.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
81.66€/мес.
754.67 €/
1,476.01 лв.
цена с ДДС
Lenovo ThinkCentre Neo 50a G4 AIO Intel Core i7-13700H (up to 5GHz
754.67 €/
1,476.01 лв.
1,476.01 лв.
| Техническа характеристика на Lenovo ThinkCentre Neo 50a G4 AIO Intel Core i7-13700H (up to 5GHz | |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG |
| Процесор | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Free DOS |
| Други | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.22280PCIe4.0x4NVMeOpal2.0 |
| Звук | Speakers 3Wx2, High Definition (HD) Audio |
| M.2 слот | 2 M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 1 USB-C 2.0 (Supports data transfer, Power Delivery 3.0), 2 USB-C 3.2 Gen 2, 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 2 (Supports smart power-on), 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI-in, HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Camera |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Calliope Keyboard, Black, Bulgarian, USB Calliope Mouse, Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.1 x 21.0 x 43.4 cm |
| Мрежа | Integrated 100/1000M, Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 + BT5.1 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

