Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен компютър
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Геймърски компютър Lenovo ThinkCentre M92p с Radeon RX550 | ID - 99157
348.70€
682.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5, 3470 3200Mhz 6MB 4 cores, 4 threads
RAM памет:
8GB DDR3
Хард диск:
180GB SSD + 500 GB SATA
Видео карта:
ASRock Radeon RX550 2GB GDDR5 128-bit, DP, HDMI, DVI-D.
Оптично у-во:
DVD-RW
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:10002641
Ъпгрейд
0.00€
RAM памет
Повече RAM = по-бърз компютър при работа с много програми едновременно
SSD диск
По-голям диск = повече място за файлове, програми и архиви
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Dell OptiPlex 5080
597.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
423.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre Edge 72
38.35 €
Компютър HP EliteDesk 800 G6 SFF
435.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M92p
59.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M800
135.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G1 SFF
68.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7080
347.00 €
Геймърски компютър Lenovo ThinkCentre M92p с Radeon RX550
348.70 €/
682.00 лв.
682.00 лв.
Изключително компактен и енергоефективен компютър. Един от водещите модели, удачен избор за офис или у дома. Съвременната хардуерната архитектура осигурява отлично охлаждане, безшумна работа, достатъчно процесорна мощ и регулеруема оперативна памет. Бързо и лесно могат да се добавят нови хардуерни компоненти. Окомплектован с видеокарта ASRock Radeon RX550 2GB GDDR5 128-bit, DP, HDMI, DVI-D.
Конфигурацията е подходяща за игри от класа на Battlefield 3, GTA 5, STAR WARS Battlefront, Rise of the Tomb Raider, Call of Duty: Black OPS 2, Mirror's Edge, Elder Scrools 5: Skyrim, DOOM, Metal Gear Solid 5, Fifa 17 и много други.
| Техническа характеристика на Геймърски компютър Lenovo ThinkCentre M92p с Radeon RX550 | |
| Процесор | Intel Core i5, 3470 3200Mhz 6MB 4 cores, 4 threads |
| RAM памет | 8GB DDR3, максимална поддържана 32 GB DDR3 1066/1333 |
| Хард диск | 180GB SSD + 500 GB SATA |
| Видео карта | ASRock Radeon RX550 2GB GDDR5 128-bit, DP, HDMI, DVI-D. |
| Оптично у-во | DVD-RW |
| Операционна система | Без операционна система |
| Кутия | MiniTower |
| Статус | А клас |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Battlefield 3, GTA 5, STAR WARS Battlefront, Rise of the Tomb Raider, Call of Duty: Black OPS 2, Mirror's Edge, Elder Scrools 5: Skyrim, DOOM, Metal Gear Solid 5, Fifa 17 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




