LG 27UP850K-W | ID - 128243
В наличност
  5 / 5
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Сензорен дисплей: -
Цвят: Black
Статус: Нов
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на LG 27UP850K-W
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Сензорен дисплей -
Цвят Black
Статус Нов
Гаранция 12 месеца
HDMI 2 HDMI
Ethernet (RJ-45) порт -
Web камера, MP -
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 400cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тунер -
Вградени говорители 5W x 2
DVI -
Display port DisplayPort
VGA -
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.5 x 23.9 x 45.9 (56.9) cm
VESA размер, mm 100 x 100 mm