Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG + (3840x2400) OLED, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer WiFi 7, BT v5.4 Windows 11 Home, 1.5 kg
Лаптоп MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG + (3840x2400) OLED, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer WiFi 7, BT v5.4 Windows 11 Home, 1.5 kg | ID - 138289
2164.00€
4,232.42 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
32GB 8533MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017792
Избери добавки:
Цена:
2164.00 €/
4,232.42 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
2164.00 €/
4,232.42 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG + (3840x2400) OLED, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer WiFi 7, BT v5.4 Windows 11 Home, 1.5 kg
2164.00 €/
4,232.42 лв.
4,232.42 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG + (3840x2400) OLED, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer WiFi 7, BT v5.4 Windows 11 Home, 1.5 kg, 9S7-15A341-049 |
|
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 32GB 8533MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.50 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2-2280 PCIe GEN4x4 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | 2x 2W, Spatial Array Microphone (3 Mic), Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 1 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR 5MP type(30fps@1944p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell, 99.9 Whrs, 100W PD adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.4 x 1.9 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





