Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Dell Pro 16 PC16255 + Dell Pro 14-16 Premium Slim Backpack
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Dell Pro 16 PC16255 + Dell Pro 14-16 Premium Slim Backpack | ID - 137177
994.00€
1,944.10 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 5 PRO 230 3.50 GHz, 22 MB cache (16MB L3 + 6MB L2)
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016680
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490s
304.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G6
259.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 4 1950 Platinum Alcantara
399.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
394.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
229.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
254.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
244.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
204.00 €
Лаптоп Dell Pro 16 PC16255 + Dell Pro 14-16 Premium Slim Backpack
994.00 €/
1,944.10 лв.
1,944.10 лв.
|
|
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO 230 3.50 GHz, 22 MB cache (16MB L3 + 6MB L2) |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Операционна система | Windows 11 |
| Цвят | Magnetite |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.94 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 PRO |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Speakers: 2x 2W, Realtek ALC3204, High definition audio interface; Internal-speaker amplifier supported (audio codec integrated) |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1x M.2 2230 slot for SSD, 1x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 with Power Delivery 3.1 & DisplayPort 1.4a |
| Аудио портове | One global headset port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | yes |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable; 65W AC adapter, USB Type-C |
| Памет, слотове | Up to 64 GB; 2 SODIMM slots |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.2 x 2.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H-CG, 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 760M |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





