Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus Pro Art P16
Лаптоп Asus Pro Art P16 | ID - 138733
5484.00€
10,725.77 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache
Процесор, серия:
AMD Ryzen AI 9
RAM памет:
64GB onboard
Памет, тип:
LPDDR5X
Памет, слотове:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018150
Избери добавки:
Цена:
5484.00 €/
10,725.77 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
5484.00 €/
10,725.77 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €476.72 (13 x 932.38 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
593.37€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Asus Pro Art P16
5484.00 €/
10,725.77 лв.
10,725.77 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Asus Pro Art P16, 90NB15K1-M00M80 |
|
| Процесор | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 9 |
| RAM памет | 64GB onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 2000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4, 1 M.2 2280 PCIe 4.0x2 |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Сензорен дисплей | Touch screen |
| Тип матрица | OLED |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Безжична карта | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | SD Express 7.0 card reader |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 200W AC Adapter |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.5 x 24.7 x 1.7 cm |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 1.85 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






