Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Intel Core i3-1315U, 6C (up to 3.3GHz, 10MB)
Компютър Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Intel Core i3-1315U, 6C (up to 3.3GHz, 10MB) | ID - 137895
729.00€
1,425.80 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-1315U 3.30 GHz, 10 MB cache
RAM памет:
16GB 5600MHz (1x16GB)
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
Tiny
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017398
Избери добавки:
Цена:
729.00 €/
1,425.80 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
729.00 €/
1,425.80 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Компютър Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Intel Core i3-1315U, 6C (up to 3.3GHz, 10MB)
729.00 €/
1,425.80 лв.
1,425.80 лв.
Техническа характеристика на Компютър Lenovo ThinkCentre neo 50q G5 Tiny Intel Core i3-1315U, 6C (up to 3.3GHz, 10MB), 13B9001JBL |
|
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-1315U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | Tiny |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec, 2Wx1 Speakers |
| M.2 слот | Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| USB порт | 1 USB-C (USB 3.2 Gen 2), with data transfer and charging, 1 USB-A (USB 3.2 Gen 2), with Always On, 2 USB-A (USB 2.0), one supports Smart Power On, 2 USB-A (USB 3.2 Gen 2) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | Up to 64GB, Two SODIMM slots |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Keyboard & USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.9 x 18.3 x 3.7 cm |
| Мрежа | Integrated 100/1000M, Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
RAM памет:
Standard: 256 MB; Maximum: 256 MB
Дисплей:
4 Buttons (ON, Wireless, Info, Cancel/Resume); 3 Indicator LEDs (Paper, Attention, Toner)
Резолюция:
Black (best): Up to 1200 x 1200 dpi ; Technology: 600dpi with Resolution Enhancement technology (REt); HP ProRes 1200
Гаранция:
12 месеца
-4%
159.00 €
153.00 €
299.24 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)







