Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Y6p
Huawei Y6p | ID - 95471
142.65€
279.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), PowerVR GE8320
RAM памет:
3072MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
6.3" (16.00 cm)
Резолюция:
1600x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008320
Избери добавки:
Цена:
142.65 €/
279.00 лв.
Не ти достигат още 10.35€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
15.43€/мес.
142.65 €/
279.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
15.43€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Y6p
142.65 €/
279.00 лв.
279.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Y6p | |
| Процесор | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), PowerVR GE8320 |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 6.3" (16.00 cm) |
| Резолюция | 1600x720 |
| Сензорен дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.0, (wide), Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 13 MP, f/1.8, (wide), PDAF, 5 MP, f/2.2, 120? (ultrawide), 2 MP, f/2.4, (depth); Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | mp3, mid, amr, awb, 3gp, mp4, m4a, aac, wav, ogg, flac, mkv |
| MP4 плейър | 3gp, mp4, webm, mkv |
| FM радио | FM radio; built-in antenna |
| Преглед на документи | yes |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 5000 mAh battery |
| Размер | 159.1 x 74.1 x 9.0 mm |
| Тегло, g | 185 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

