Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei T1-7
Huawei T1-7 | ID - 57486
100.72€
196.99 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
Spreadtrum SC7731G Quad-core 1.2GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000766
Избери добавки:
Цена:
100.72 €/
196.99 лв.
Не ти достигат още 52.28€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
10.90€/мес.
100.72 €/
196.99 лв.
цена с ДДС
Huawei T1-7
100.72 €/
196.99 лв.
196.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei T1-7 | |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | Spreadtrum SC7731G Quad-core 1.2GHz |
| Тип матрица | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 1024MB |
| Хард диск | 8GB |
| Резолюция | 1024x600 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Операционна система | Android 4.4.2 |
| Цвят | Black/Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 7.0" (17.78 cm) |
| Камера, предна | 2.0MP |
| Камера, задна | 2.0MP |
| Пренос на данни | UMTS |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.278 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | microUSB v2.0 |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | 32GB |
| Размер | 107.0 x 191.8 x 8.5 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

