Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei P50 Pro Gold Black
Huawei P50 Pro Gold Black | ID - 103697
919.81€
1,798.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset QSnapdragon 888 4G (5 nm), GPU Adreno 660
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.6" (16.76 cm)
Резолюция:
2700x1228
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010903
Избери добавки:
Цена:
919.81 €/
1,798.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
919.81 €/
1,798.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
99.52€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei P50 Pro Gold Black
919.81 €/
1,798.99 лв.
1,798.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei P50 Pro Gold Black | |
| Процесор | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680), Chipset QSnapdragon 888 4G (5 nm), GPU Adreno 660 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.6" (16.76 cm) |
| Резолюция | 2700x1228 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, 120Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | EMUI 12, no Google Play Services |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 13 MP, f/2.4, (wide), Panorama, HDR, Video 4K@30fps, 1080p@30/60/240fps |
| Камера, MP, задна | Quad: 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), PDAF, Laser AF, OIS; 64 MP, f/3.5, 90mm (periscope telephoto), PDAF, OIS, 3.5x optical zoom; 13 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide); 40 MP, f/1.6, 23mm (B/W); Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, 1080p@960fps; gyro-EIS |
| Светкавица | Leica optics, dual-LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, color spectrum |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS (L1 + L5 Dual Band) / AGPS / GLONASS / BeiDou (B1I + B1C + B2a Tri-band) / GALILEO (E1 + E5a Dual Band) / QZSS (L1 + L5 Dual Band) / NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, NFC |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp, *.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | 3gp, mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Li-Po 4360 mAh, non-removable, Fast charging 66W, Fast wireless charging 50W |
| Размер | 158.8 x 72.8 x 8.5 mm |
| Тегло, g | 195 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

