Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro | ID - 69635
561.40€
1,098.00 лв. с ДДС
Процесор:
Kirin 970 Octa-core+ i7 co-processor(4x2.36GHz Cortex A73&4x1.8 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.1" (15.49 cm)
Резолюция:
2240x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004082
Избери добавки:
Цена:
561.40 €/
1,098.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
60.74€/мес.
561.40 €/
1,098.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
60.74€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei P20 Pro
561.40 €/
1,098.00 лв.
1,098.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei P20 Pro | |
| Процесор | Kirin 970 Octa-core+ i7 co-processor(4x2.36GHz Cortex A73&4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.1" (15.49 cm) |
| Резолюция | 2240x1080 |
| Сензорен дисплей | AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 24 MP, f/2.0, 720p |
| Камера, MP, задна | Triple: 40 MP (f/1.8, 27mm, 1/1.7", OIS) + 20 MP B/W (f/1.6, 27mm) + 8 MP (f/2.4, 80mm), Leica optics, 3x optical zoom, phase detection and laser autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/eAAC+/WMA/WAV/Flac player |
| MP4 плейър | XviD/MP4/H.264/WMV player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document viewer, Photo/video editor |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4000 mAh battery |
| Размер | 155 x 73.9 x 7.8 |
| Тегло, g | 180 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

