Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei nova 12s Black
Huawei nova 12s Black | ID - 120225
484.70€
947.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670); Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm); GPU Adreno 642L
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.7" (17.02 cm)
Резолюция:
2412x1084
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014033
Избери добавки:
Цена:
484.70 €/
947.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
52.44€/мес.
484.70 €/
947.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
52.44€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei nova 12s Black
484.70 €/
947.99 лв.
947.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei nova 12s Black | |
| Процесор | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670); Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G (6 nm); GPU Adreno 642L |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2412x1084 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, HDR, 120Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | EMUI 14, no Google Play Services |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 60 MP, f/2.4, 100° (ultrawide); HDR; Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | 50 MP, f/1.9, (wide), Laser AF, PDAF; 8 MP, f/2.2, 112° (ultrawide); Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass, Ambient Light Sensor, Laser Sensor, Colour Temprature Sensor, Virtual proximity sensing |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE; NFC-SIM, HCE |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Po 4500 mAh, non-removable, SuperCharge Turbo 2.0 66W wired |
| Размер | 161.3 x 75.0 x 6.9 mm |
| Тегло, g | 168 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

