Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MediaPad T8
Huawei MediaPad T8 | ID - 95573
122.20€
239.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Po 5100 mAh battery
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa Core A53, 4x2.0 GHz+4x1.5GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008353
Избери добавки:
Цена:
122.20 €/
239.00 лв.
Не ти достигат още 30.80€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.22€/мес.
122.20 €/
239.00 лв.
цена с ДДС
Huawei MediaPad T8
122.20 €/
239.00 лв.
239.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei MediaPad T8 | |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Po 5100 mAh battery |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa Core A53, 4x2.0 GHz+4x1.5GHz |
| Тип матрица | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 16GB |
| Резолюция | 1280x800 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 10, EMUI 10, no Google Play Services |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.0" (20.32 cm) |
| Камера, предна | 2 MP, f/2.4 |
| Камера, задна | 5 MP, f/2.2, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.31 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Размер | 199.7 x 121.1 x 8.6 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

