Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MediaPad T3 10"
Huawei MediaPad T3 10" | ID - 92780
147.25€
288.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Ion 4800 mAh battery
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007316
Избери добавки:
Цена:
147.25 €/
288.00 лв.
Не ти достигат още 5.75€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
15.93€/мес.
147.25 €/
288.00 лв.
цена с ДДС
Huawei MediaPad T3 10"
147.25 €/
288.00 лв.
288.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei MediaPad T3 10" | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Ion 4800 mAh battery |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm) |
| Тип матрица | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 16GB |
| Резолюция | 1280x800 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 7.0 (Nougat); EMUI 5.1 |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 9.6" (24.38 cm) |
| Камера, предна | 2 MP |
| Камера, задна | 5 MP, AF; Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.460 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 128GB |
| Размер | 229.8 x 159.8 x 8.0 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

