Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MatePad SE 11" Gray + Huawei M-Pen Llite AF63
Huawei MatePad SE 11" Gray + Huawei M-Pen Llite AF63 | ID - 128433
229.57€
449.00 лв. с ДДС
GPS:
-
TV Тунер:
-
Батерия:
7700 mAh, Charging: 22.5W wired, 5W reverse wired
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa Core, 4 x Cortex-A73@2.0GHz + 4 x Cortex-A53@1.7GHz; Huawei Kirin 710A; GPU: Mali G51 MP4@1.0GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015050
Избери добавки:
Цена:
229.57 €/
449.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
24.84€/мес.
229.57 €/
449.00 лв.
цена с ДДС
Huawei MatePad SE 11" Gray + Huawei M-Pen Llite AF63
229.57 €/
449.00 лв.
449.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei MatePad SE 11" Gray + Huawei M-Pen Llite AF63 | |
| GPS | - |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 7700 mAh, Charging: 22.5W wired, 5W reverse wired |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa Core, 4 x Cortex-A73@2.0GHz + 4 x Cortex-A53@1.7GHz; Huawei Kirin 710A; GPU: Mali G51 MP4@1.0GHz |
| Тип матрица | IPS LCD, 400 nits |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Операционна система | HarmonyOS 2.0 |
| Други | Sensors: Accelerometer |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 cm) |
| Камера, предна | 5 MP, f/2.2, Video 720p@30fps |
| Камера, задна | 8 MP, f/2.0, AF; Panorama, Video 1080p@30fps |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.475 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 252 x 163 x 7 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

