Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Matepad Mate X6 Icelan-L29C Black
Huawei Matepad Mate X6 Icelan-L29C Black | ID - 128374
2044.66€
3,999.01 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.5 GHz Taishan Big & 3x2.15 GHz Taishan Mid & 4x1.53GHz Cortex-A510), Chipset Kirin 9020, GPU Maleoon 920
RAM памет:
12GB
Хард диск:
512GB
Дисплей, inch:
7.93" (20.14 cm), Cover display: 6.45" (16.38 cm)
Резолюция:
2440x2240, Cover display: 1080x2440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015047
Избери добавки:
Цена:
2044.66 €/
3,999.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
221.23€/мес.
2044.66 €/
3,999.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
221.23€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Matepad Mate X6 Icelan-L29C Black
2044.66 €/
3,999.01 лв.
3,999.01 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Matepad Mate X6 Icelan-L29C Black | |
| Процесор | Octa-core (1x2.5 GHz Taishan Big & 3x2.15 GHz Taishan Mid & 4x1.53GHz Cortex-A510), Chipset Kirin 9020, GPU Maleoon 920 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 512GB |
| Дисплей, inch | 7.93" (20.14 cm), Cover display: 6.45" (16.38 cm) |
| Резолюция | 2440x2240, Cover display: 1080x2440 |
| Сензорен дисплей | Foldable LTPO OLED, 1B colors, 120Hz, HDR Vivid, 1800 nits (peak); Cover display: LTPO OLED, 120Hz, HDR, 2500 nits (peak) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | HarmonyOS 4.3 / EMUI 15 |
| Други | IPX8 dust/water resistant (up to 2m for 30 min) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 8 MP, f/2.2, (wide), Cover camera: 8 MP, f/2.4, (wide), HDR, panorama, Video 4K, 1080p |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24mm (wide), PDAF, OIS; 48 MP, f/3.0, 90mm (periscope telephoto), PDAF, OIS, 4x optical zoom; 40 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide), PDAF; Video 4K, 1080p, HDR, gyro-EIS, OIS, HDR Vivid |
| Светкавица | Laser AF, color spectrum sensor, LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE, L2HC; NFC |
| MP3 плейър | *.mp3,*.mp4,*.ogg,*.amr,*.aac,*.flac,*.wav,*.3gp,*.midi |
| MP4 плейър | *mp4,*3gp |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, DisplayPort 1.2 |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Si/C Li-Ion 5110 or 5200 mAh, Charging: 66W wired, 50W wireless, 7.5W reverse wireless, 5W reverse wired |
| Размер | Unfolded: 156.6 x 144.1 x 4.6 mm; Folded: 156.6 x 73.8 x 9.9 mm |
| Тегло, g | 239 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

