Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MatePad 11
Huawei MatePad 11 | ID - 101006
510.27€
998.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS/GLONASS/BeiDou/GALILEO/QZSS
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 7250 mAh, non-removable; Fast charging 22.5W, Reverse charging 5W
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010213
Избери добавки:
Цена:
510.27 €/
998.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
55.21€/мес.
510.27 €/
998.00 лв.
цена с ДДС
Huawei MatePad 11
510.27 €/
998.00 лв.
998.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei MatePad 11 | |
| GPS | GPS/GLONASS/BeiDou/GALILEO/QZSS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 7250 mAh, non-removable; Fast charging 22.5W, Reverse charging 5W |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | 1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585 |
| Тип матрица | TFT LCD (IPS), up to 120 Hz refresh rate |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | HarmonyOS 2.0 |
| Цвят | Matte Gray |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.9" (27.81 cm) |
| Камера, предна | 8 MP, f/2.0; Video: 1080p@30fps |
| Камера, задна | 13 MP, f/1.8, PDAF; LED flash, HDR, panorama; Video: 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.485 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Слот за карти | microSDXC |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Размер | 253.8 x 165.3 x 7.3 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

