Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MatePad 10.4
Huawei MatePad 10.4 | ID - 99465
356.88€
698.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS, GLONASS, BDS, Galileo
TV Тунер:
-
Батерия:
7250 mAh
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Huawei Kirin 820, 1x2.36GHz+3x2.22GHz+4x1.84GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009772
Избери добавки:
Цена:
356.88 €/
698.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
38.61€/мес.
356.88 €/
698.00 лв.
цена с ДДС
Huawei MatePad 10.4
356.88 €/
698.00 лв.
698.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei MatePad 10.4 | |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS, Galileo |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 7250 mAh |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Huawei Kirin 820, 1x2.36GHz+3x2.22GHz+4x1.84GHz |
| Тип матрица | IPS LCD Multi-touch: 10 points |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Резолюция | 2000x1200 |
| Безжична карта | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2.4 GHz/5 GHz |
| Операционна система | Android 10, EMUI 10, no Google Play Services |
| Други | Gravity sensor, Ambient light sensor, Hall sensor, Compass sensor |
| Цвят | Midnight Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.4" (26.42 cm) |
| Камера, предна | 8 MP, wide-angle, fixed focal length |
| Камера, задна | 8 MP, auto-focus |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.460 kg |
| Bluetooth | Bluetooth v5.1 |
| USB | USB 2.0 |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB |
| Размер | 245.2 x 155.0 x 7.5 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

