Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate XS
Huawei Mate XS | ID - 96081
2248.66€
4,398.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55), Kirin 990 5G (7 nm+), Mali-G76 MP16
RAM памет:
8GB
Хард диск:
512GB
Дисплей, inch:
8.0" (20.32 cm)
Резолюция:
2480x2200
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008513
Избери добавки:
Цена:
2248.66 €/
4,398.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
243.31€/мес.
2248.66 €/
4,398.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
243.31€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Mate XS
2248.66 €/
4,398.00 лв.
4,398.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate XS | |
| Процесор | Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55), Kirin 990 5G (7 nm+), Mali-G76 MP16 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 512GB |
| Дисплей, inch | 8.0" (20.32 cm) |
| Резолюция | 2480x2200 |
| Сензорен дисплей | Foldable OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | No - uses main camera |
| Камера, MP, задна | 40 MP, f/1.8, 27mm (wide), 1/1.7", PDAF; 8 MP, f/2.4, 81mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom, 5x hybrid zoom; 16 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), AF; TOF 3D, (depth) |
| Светкавица | Leica optics, dual-LED dual-tone flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | *.mp3,*.mp4,*.3gp,*.ogg,*.amr,*.aac,*.flac,*.wav,*.midi |
| MP4 плейър | *.3gp,*.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4500 mAh battery |
| Размер | Unfolded: 161.3 x 146.2 x 5.4 mm, Folded: 161.3 x 78.5 x 11 mm |
| Тегло, g | 300 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

